دانلود فایل word کاربرد مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات در برنامه ريزي و يادگيري از طريق آموزش از راه دور

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن دانلود فایل word کاربرد مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات در برنامه ريزي و يادگيري از طريق آموزش از راه دور :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در علوم تربيتي و مطالعات رفتاري و آسيب هاي اجتماعي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

رسانه ها به ویژه فضای مجازی منابع شگفت انگیز اگاهی و دانش و اطلاع رسانی هستند و رشد و گسترش این فناوریهای نوین ارتباطی منجر به تغییرات اساسی در عرصه های مختلف زندگی انسانها شده است بطوریکه تعلیم و تربیت نیز از این قاعده تغییرات مستثنی نمی باشد. فضای مجازی با منابع و امکانات شگفت و عظیمی که در زمینه علم و دانش در اختیار کاربران قرار می دهد و با تکیه بر ویژگیهایی چون بی زمانی و بی مکانی، تعاملی بودن و... قابلیت های زیادی را در زمینه آموزش و تعلیم و تربیت در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اصطلاحاتی چون آموزش از راه دور، کلاس بدون دیوار، مدارس هوشمند، دانشگاه مجازی و ...اشاره به انواع جدیدی از شیوه های آموزش دارد که در مقابل آموزش سنتی در حال جایگیری در سیستم های آموزشی کشورهای مختلف است. آموزش الکترونیکی یا E-Learning شیوه نوینی از آموزش و یادگیری است که با استفاده از آن میتوان خیلی سریع و راحت به خودآموزی پرداخت. در این شیوه آموزشی جهت تعلیم و تربیت و بهره گیری از علم اساتید، با استفاده از فناوریهای روز و بکارگیری رسانه ها و دیگر ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات نظیر اینترنت و انواع نرم افزارهای آموزشی، امکان برگزاری دوره های آموزشی به صورت مجازی فراهم میگردد و فرایندیاددهی- یادگیری از طریق شبکه انجام می گیرد. لذا با تو=جه به اهمیت موضوع این مقاله با هدف بررسی بررسی دانلود فایل word کاربرد مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات در برنامه ريزي و يادگيري از طريق آموزش از راه دور در قالب یک مقاله مروری کتابخانه ای Review Articleو با استفاده از مطالعه کتب، مقالات مختلف فارسی و لاتین، جستجوهای اینترنتی در سایتهای معتبر و بررسی پژوهشهای قبلی و ... صورت گرفته است.

لینک کمکی